پیام Helios-Preisser

يك شركت، يك تيم، با ديدگاه­ هاي جديد فراوان براي خلاصه كردن در فصل نوين Helios-Preisser

 ما سالگرد 75 سالگي مان را با ايجاد ساختاري نو بر پايه ارائه خدمات بهتر به مشتريان برگزار كرديم. بجاي جشن گرفتن براي خودمان ما منافع بيشتري را براي مشتريان مان پيشكش كرده­ ايم چرا كه اين جشن را نه تنها فرصتي براي نگاه به گذشته مي­بينيم بلكه مهمتر اينكه شانس بزرگي براي كسب موفقيت­هاي بيشتر در آينده براي ارزشمند ترين چيزي كه داريم متمركز كرده­ايم و آن مشترهایمان است.

حضور شما مشتريان عزيز است كه موفقيت ما را در طول 75 سال گذشته ممكن ساخته و مي­خواهيم ضمن ابراز قدرداني، در ارائه خدمات بهتر به شما كارآمدتر نمايان شويم. ما با تكيه بر تيم فروش و توليد مطمئن خود قصد داريم كارمندان آينده­ مان را آنگونه آموزش دهيم كه سنت خدماتي­مان حفظ و زنده نگاه داشته و آينده مشترك­مان را شكل دهند. شما مي­توانيد همزمان از تركيب دانش متخصصين ما، مشتري مداري ويژه ما، محصولات سريع و قابل دسترس، مشاوره و همچنين كيفيت سنتي محصولات ما بهره­ مند شويد.

130 عضو ثابت تيم ما در اين موفقيت و براي پيشرفت روزافزون آن نقش مهمي ايفا نموده ­اند. ما به وجود آنها افتخار كرده و خوشحاليم كه نسل دوم و حتي نسل سوم آنها به ما ملحق شده و با اين خانواده همكاري مي­كنند. شما مي­توانيد در هر زمينه­اي جهت بهبود فضاي كسب و کار و ايده­هايتان بصورت صادقانه با ما مذاكره كنيد بطوري كه در خصوص توليد گسترده تر، خدمات بيشتر و نوآوري در توليدات در كنار شما باقي بمانيم.

در طول 75 سال گذشته موفقيتHelios-Preisser  در واژه “ساخت آلمان” خلاصه شده است. ما تجربه­های برجسته گذشته را سرلوحه آينده خود قرار داده­ايم. بيان واضح “آري” به فلسفه­اي كه آلمان را به عنوان مكان پيشرفت ما، رشد مستمر و تمركز بر روي نياز­هاي مشتري مورد توجه قرار مي­دهد.

طی 75 سال گذشته توانستيم طيف گسترده ­اي از محصولات­مان را در اختيار مشتريان گذاشته بطوري كه در زمينه استفاده از تكنولوژي اندازه ­گيري قابل حمل هيچگونه تقاضايي را بي پاسخ رها نكرده ­ايم.

 موفقيت همراهش تاريخ دارد و يك آينده مهيج

تاريخچه شركت

 در سال 1940 توسط Albert Barth و Erich Preisser بنيان­ گذاري گرديد و سپس در طي 50 سال با تغيير محل به مرحله توليد صنعتي و موفقيت كنوني گام نهاده است.

در سال 1990 ظرفيت توليد توسعه يافته و با شركت HELIOS مشاركت مي­نمايد تا بتواند با هدفي مشخص محصولات متفاوتي را به مشتريان ارائه نمايد.

در سال 1998 با خريد و نصب  ماشين آلات جديد و تاسيس آزمايشگاه اندازه­ گيري كه شرايط آب و هوا را كنترل مي­نمايد وارد مرحله جديدي از كيفيت برتر توليدات مي­گردد.

در سال 2011 دو برند  Heliosو Preisser ادغام گرديده و شركت Helios-Preisser را با نگاهي به آينده بهتر تشكيل مي­دهند.

نگاه به گذشته نشان مي­دهد كه ما در مسير درستي گام نهاده و براي ادامه رضايت مشتريان و كسب موفقيت­های بیشتر به آينده مي­نگريم.